Верифікований профіль
2
Місяці досвіду
2
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
14
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
402
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж квартир (14)

  • Nice House
    20 000 $
    625 $/м²

    Петра Свинаренка вул., 14

    ПРЕМІУМ єВідновлення Нова Баварія
    1 кімната
    32 / 17 / 7 м²
    поверх 1 з 9
    сьогодні
    Продам 1-кімнатну квартиру на Баварії вул.П.Свінаренка,буд.14, загальною площею 32м2,житловою 17м2, розташовану на 1 поверсі 9-поверхівки.Будинок знаходиться всередині мікрорайону в самому центрі Баварії,поруч вся інфраструктура.Квартира дуже зручного планування 'чеський проект' в житловому стані готова до швидкого продажу та заселення,Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    25 000 $
    806 $/м²

    Мирна вул., 3

    2 кімнати
    31 / 20 / 5 м²
    поверх 2 з 2
    3 дні тому
    Продам 1 кімнатну квартиру переплановану у 2 кімнатну на Павлівці за адресою вул.Мирна, буд.3,поблизу станції метро Наукова,розташовану на 2 поверсі 2 поверхового цегляного будинку.В будинку присутній технічний поверх та перекрито дах.Квартира в дуже доброму житловому стані з сучасним ремонтом дуже затишна та комфортна.За домовленністю залишаються меблі:3 сучасних шафи купе, двоповерхове ліжко (без матраців), письмовий стіл, кухонні меблі.Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    52 000 $
    1 209 $/м²

    Науки просп. (Леніна), 19

    2 кімнати
    43 / 32 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    3 дні тому
    Продам 2-кімнатну квартиру в Центрі міста за адресою пр.Науки,буд.19,розташовану на 5 поверсі 5 поверхового цегляного будинку з великим технічним поверхом над квартирою.Квартира дуже світла і тепла з сучасним євроремонтом зручного планування:кухня-студія та 2 окремі спальні. Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення.
    Рієлтор
  • Nice House
    47 000 $
    522 $/м²

    Дизайнерський пров. (Артема), 3

    3 кімнати
    90 / 54 / 10 м²
    поверх 3 з 5
    1939 рік побудови
    3 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру загальною площею 90м2 в Центрі міста за адресою пров.Дизайнерський,буд.3,розташовану на 3 поверсі 5 поверхового цегляного будинку з входом до укриття безпосередньо з підїзду.Квартира знаходиться у житловому стані,дуже тепла,затишна,має стелі-3,2м.та зручне плаування:всі кімнати окремі,2 балкона,площа кухні складає 10м2. В квартирі є все необхідне для комфортного проживання.Меблі та техніка залишаються за домовленістю.Біля будинку облаштовані паркомісця.Роглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення.
    Рієлтор
  • Nice House
    44 700 $
    667 $/м²

    Євгена Котляра вул. (Червоноармійська), 8/10

    3 кімнати
    67 / 47 / 7 м²
    поверх 3 з 7
    1936 рік побудови
    3 дні тому
    Рієлтор
  • Nice House
    30 000 $
    909 $/м²

    Шекспіра вул., 16

    1 кімната
    33 / 17 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    3 дні тому
    Продам 1 кімнатну квартиру біля м.Ботанічний Сад по вул. Шекспира,буд.16, розташовану на 3 поверсі 5 поверхового цегляного будинку.Квартира загальною площею 33м2 в гарному житловому стані з сучасним ремонтом. Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    30 000 $
    909 $/м²

    Вартових Неба вул. (Тобольська), 38

    1 кімната
    33 / 17 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    3 дні тому
    Продам 1-кімнатну квартиру біля м. Ботанічний Сад за адресою вул.Тобольська (Вартових небес) буд.38, розташовану на 4 поверсі 5 поверхового цегляного будинку.Квартира у дуже доброму стані з сучасним ремонтом облаштована всім необхідним. Розглядається продаж за сертифікатом Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    25 000 $
    543 $/м²

    Тарасівський пров., 28

    2 кімнати
    46 / 26 / 7 м²
    поверх 1 з 1
    3 дні тому
    Продам 2-кімнатну квартира м.Спортивна за адресою пров.Тарасівський,буд.28, загальною площею 46 м2,розташовану на першому поверсі 1-поверхового цегляного будинку на чотири квартири, опалення теплові мережі (ХТМ), газ, встановленні лічильники. Закритий двір, є можливість ставити автомобіль.Фактично приватний сектор в Центрі міста поруч з метро! Місце розташування біля Фентезі парку.Всяі інфраструктура поруч! Квартира в доброму житловому стані ,має 2 роздільні кімнати,роздільний санвузол,облаштована всім необхідним для комфортного проживання.Розглядається продаж за Державною програмою є-відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    26 000 $
    839 $/м²

    Дарвіна вул., 27

    1 кімната
    31 / 18 / 9 м²
    поверх 2 з 2
    3 дні тому
    Продам 1-кімнатну квартиру в історичному центрі міста поблизу м.Архітектора Бекетова за адресою вул.Дарвіна,буд.27,розташовану на 2 поверсі 2 поверхового цегляного будинку з товстими стінами та технічним поверхом над квартирою.Вікна квартири виходять в тихий двір,зачинений чистий підізд.Квартира дуже тепла та затишна має добрий житловий стан продається без меблів.Реальному покупцю розумний торг.Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    55 000 $
    948 $/м²

    Клочківська вул., 186б

    3 кімнати
    58 / 39 / 5 м²
    поверх 5 з 10
    1979 рік побудови
    3 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру загальною площею 58 м.2 за адресою вул.Клочківська ,буд.186-Б,район Соснова гірка. Квартира дуже світла ,зручного планування,розташована на 5 поверсі 10 поверхового цегляного будинку з сучасним капітальним ремонтом та меблями. За домовленністю залишається побутова техніка: холодильник, духова шафа, плита, пральна машина.Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    25 000 $
    735 $/м²

    Профспілковий бульв., 64

    єВідновлення Відеотур Холодна гора Григорівський бір
    1 кімната
    34 / 20 / 14 м²
    поверх 3 з 4
    1995 рік побудови
    3 дні тому
    Продам чудову комфортну 1-кімнатну квартиру-студію 34 кв. м. (за фактом 38 кв. м.) з гарним зручним плануванням та висотою стель 3,20 м. ОСББ. В квартирі зроблено новий якісний, сучасний ремонт з використанням декоративної штукатурки. Заходь та живи!Квартира розташована за адресою: вул. Профспілковий бульвар 64, має свою, загороджену огорожею, безпечну територію,знаходиться на комфортному 3 поверсі 4-х поверхового целяного будинку.Уся інфраструктура поруч: у пішій доступності знаходяться: супермакети, магазини, транспорт, метро (10 хвилин пішки), дитячі садки, школи, дитяча поліклініка, мальовнича паркова зона та екологічно чистий бір. Ррозглядається продаж за Державною програмою Є-відновле...
    Рієлтор
  • Nice House
    18 000 $
    462 $/м²

    Євгена Храпка вул., 27

    1 кімната
    39 / 20 / 9 м²
    поверх 2 з 3
    3 дні тому
    Пропонуємо до продажу чудову комфотртну 1 кімнатну квартиру загальною площею 39м2 за адресою вул.Адигейська ,буд.27,розташовану на 2 поверсі 3-поверхового цегляного, дуже комфортного та теплого будинку.Квартира в доброму житловому стані,дуже зручного планування та локації.Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    19 500 $
    813 $/м²

    Любові Малої просп. (Постишева), 4б

    1 кімната
    24 / 16 / 8 м²
    поверх 2 з 4
    3 дні тому
    Продам чудову теплу квартиру-студію загальною площею- 23.8 м.кв, розташовану на 2 поверсі 4- поверхового цегляного будинку за адресою пр.Л. Малої,буд 4-Б. Будинок після повної реконструкції 2021р.,ЖК: ОСББ Добряночка,повний капремонт. Планування: Квартира-Студія в доброму житловому стані,економ класу,але дуже комфортна із зручним розташуванням будинку,Вся інфраструктура поруч.Квартира облаштована всім необхідним для комфортного проживання!Розглядається продаж за Державною програмою Є-відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    25 000 $
    543 $/м²

    Миру вул., 100

    2 кімнати
    46 / 27 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    2018 рік побудови
    5 днів тому
    Продам 2-кімнатну квартиру за адресою вул.Миру,буд.100,розташовану на 3 поверсі 5 поверхового цегляного будинку.Квартира в охайному житловому стані загальною площею 45,5м2. Розглядається продаж за державною програмою Є-Відновлення
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.